قرآنیان

وبگاه تحلیلی

قرآنیان

وبگاه تحلیلی

قرآنیان

«الَّذينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولئِکَ الَّذينَ هَداهُمُ اللَّهُ وَ أُولئِکَ هُمْ أُولُوا الْأَلْبابِ؛ آنان که براى دستیابى به حقیقت، به سخن گوش مى‌سپارند و بهترینِ آن را پیروى مى‌کنند. اینانند که خدا آنان را راه نموده است و اینانند خردمندان.» (زمر، 18)

پیوندها

مناظره به سبک حسن میلانی!

يكشنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۲۴ ق.ظ

حسن میلانی

شخص بالا حسن میلانی نام دارد، وی شدیداً مخالف فلسفۀ اسلامی، عرفان اسلامی و تفسیر قرآن با قرآن است و همچنین مورد حمایت حسن اللهیاری (علیه ما علیه) از مدیران پروژۀ تفرقه‌افکنی بین مسلمین در خارج از کشور نیز هست. همان‌طور که در تصاویر نمایان است حسن میلانی با اینکه لباس روحانیون شیعه را بر تن دارد اما خلاف مکتب اهل بیت (علیهم السلام) در بحث علمی نیز بسیار تندخو است!

همچنین حسن میلانی اخیراً برخی از مکتوبات علامۀ مجاهد آیت‌الله العظمی دکتر محمد صادقی تهرانی (رضوان الله تعالی علیه) را تقطیع کرده و آن مطالب تقطیع شده و ناقص را برای همۀ مراجع تقلید ارسال کرده است و به این طریق فتاوایی دریافت کرده و به طور گسترده نشر داده است تا نشان دهد مرجع تقلید اعلم قرآنی، آیت‌الله العظمی صادقی تهرانی (رضوان الله تعالی علیه)، گمراه بوده است!!! این در حالی است که بسیاری از علمای اعلام و مراجع تقلید، آیت‌الله العظمی صادقی تهرانی (رضون الله تعالی علیه) را تکریم کرده‌اند به طوری که به عنوان مثال، علامه طباطبائی (رضوان الله تعالی علیه)، الفرقان آیت‌الله العظمی صادقی تهرانی (رضوان الله تعالی علیه) را مایۀ افتخار تشیع می‌دانستند، حضرت آیت‌الله سید ابوالقاسم خوئی (رحمة الله علیه)، حکم ایشان را حکم خودشان عنوان کرده و احترام به ایشان را واجب دانسته بودند و امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) نیز آیت‌الله العظمی صادقی تهرانی (رضوان الله تعالی علیه) را عالمی متفکر خطاب کرده و در پی ارتحالشان پیام تسلیتی ویژه ارسال کرده است.

امید که دادگاه ویژۀ روحانیت برخوردش با حسن میلانی و امثال او را جدی‌تر نماید چراکه لباس روحانیت، شأنی دارد که پوشندۀ آن لباس باید آن شأن را مراعات کند.

منبع: پایگاه قرآنیان